23. Apr 2024
Viimati lisatud

EMV sprint, öine ja sprinditeade – olime edukaim klubi

24-25.08 peeti Kuremaal, Palal ja Palamusel Eesti meistrivõistlused orienteerumisedistsipliinis sprindis, öises tavarajas ja sprinditeates. Kõlab nagu superraske kompleksvõistlus aga sellist multiformaati pole veel aretatud, seega oli iga võistlus eraldi keikka. Seiklushunt ja Kape panid helgemad pead kokku ning võistlus sai peet’.

EMV sprindis sai Mati meeste M40 põhiklassis väärt pronksmedali, Ingrid tütarlaste N40 klassis hõbeda. Napikaid neljandate-viiendate kohtade näol oli ka mitmeid.

Öises Pala metsas said Margus ja Tarmo meeste M45 põhiklassis raudkindla “täydellä nopeudella, ei virheitä” soorituse tulemusena vastavalt hõbeda ja pronksi. Heidi S N45 põhiklassis suunistas samuti end hea jooksuga hõbedale. Ja jälle kamaluga neljandaid-viiendaid kohti, mille kohta vehklemisguru Kaido Kaabermaa sõnas Barcelona olümpiamängudelt naastes kuldsed sõnad: Neljas koht on jama.

EMV sprinditeates sai Mercury dream-team kõige konkurentsisuurimas klassis MN 45-50 koosseisus Anneli PMargusAndres TAari erakordselt hea jooksu tulemusena pronksmedalid, olles sellega kokkuvõttes parim Mercury nime kandev klubi EMV arvestuses.