9. Dec 2023
Viimati lisatud

Mercury Jukolal

Mercury käis Soome lahe põhjakallast väisamas. Sihiks oli seatud autodega liikumine parklasse, kus 15euro eest sai sõiduvahendi jätta ühte kohta. Võistluseks Jukola ja täpsemaks sihtkohaks Jämsa.

Kohapeal tervitas meid tore ilm, ei olnud ei palav ega soe, taevas oli pilves. Esimese vahetuse jooksjad Anneli ja Anneli seadsid end juba autos riidesse, teepeal kulus igavik 80km/h alas 64km/h sõitvate trandulettidest möödumiseks mis ei olnudki nii lihtne. Kahjuks võttis üks Anneli vale punkti ja võistlus oli läbi juba 3kp-d peale starti, seega jäi teisel naiskonnal tõsisem metsloom seekord välja laskmata. Esimene mansa lõpetas kohal 478.

Peale naiste võistlust oli paslik aeg nakkit ja pyttypannut süüa, külastada poode ja niisama chillida. Mõni kodanik koguni suutis magada.

Meeste võistluse stardiks oli juba hämardumas, õhus oli tunda testostorooni lõhna ja soojendusalas oli mitmed paarimeetriseid kaapejälgi hoomata. Mati avas võistluse kindlalt, tuues tõrviku finishisse varem kui see kustuda jõudis. Iga järgmine võistkonna liiga tõstis võistkonna positsiooni, viimasest vahetusest naases Margus koguni 344 kohal. Sõsarklubi LSF järelkasvule tõmbasime mütsi kõrvuni, käega rapsimise sihitut tulemust oli neil märgata juba telkimise alal. LSF lõppkohaks 460, kaotust meile üle poole tunni, selle ajaga oleks Artur jõudnud päris mitu korda pealinna ümbruses päevakuid korraldava klubi naisliikmetega saunas käia…

naiste tulemused

meeste tulemused